Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Warta dla Ciebie i Rodziny

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Ubezpieczenie na życie i zdrowie oferowane przez Wartę to rozwiązanie, które jest nie tylko bardzo korzystne pod względem zakresu i rodzajów dostępnych umów, ale również pod względem finansowym. To wyjątkowa propozycja. Ponadto, Warta dla Ciebie i Rodziny to polisa, która pozwala na otoczenie ochroną nie tylko osobę ubezpieczoną, ale również jej najbliższą rodzinę. To jedno z nielicznych tak wartościowych i tak kompleksowych ubezpieczeń na rynku.

 

Warta dla ciebie i rodziny

    KUP UBEZPIECZENIE WARTA

Założenia polisy

 

Warta dla Ciebie i Rodziny to pakiet ubezpieczeniowy, który charakteryzuje się niezwykłą elastycznością i możliwością dostosowania do każdego klienta. Zależnie od potrzeb można dopasować odpowiedni wariant, dopasować potrzebne sumy ubezpieczenia i w ten sposób cieszyć się rozwiązaniami, które zapewnią bezpieczeństwo i ochronę w najróżniejszych sytuacjach życiowych związanych ze zdrowiem ubezpieczonego i jego najbliższych. Ponadto, jest to tak szeroki zestaw ochronny, że porównywalny bywa nawet z bezkonkurencyjnymi ubezpieczeniami grupowymi. Tym bardziej że w ramach oferty przysługuje również ubezpieczenie na wypadek urodzenia dziecka, które normalnie dostępne jest wyłącznie w ubezpieczeniach właśnie grupowych.

 

Zakres ochrony ubezpieczeniowej

 

Na szczególną uwagę zasługuje zakres ochrony ubezpieczeniowej, który w tym wypadku jest wyjątkowo szeroki. Warta dla Ciebie i Rodziny to około 50 zdarzeń ubezpieczeniowych, które może zabezpieczyć ubezpieczony i członkowie jego rodziny. Tak szeroki zakres to z jednej strony możliwość wybrania dowolnego rodzaju ochrony, zależnie od potrzeb i oczekiwań. Z drugiej zaś to możliwość zabezpieczenia siebie i swoich bliskich na wiele zdarzeń. W ramach umów można bowiem zyskać:

  • Ochronę na wypadek śmierci ubezpieczonego lub osób bliskich,
  • Poważnego zachorowania wszystkich ubezpieczonych,
  • Pobytu w szpitalu wszystkich ubezpieczonych,
  • Operacji chirurgicznej wszystkich ubezpieczonych,
  • Uszczerbku na zdrowiu ubezpieczonych,
  • Nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonych.

To sposób na uzyskanie wsparcia w trudnej sytuacji zdrowotnej, niezależnie od tego, czym była ona spowodowana.

 

Składki ubezpieczeniowe

 

Na uwagę zasługują też składki ubezpieczeniowe za polisę. Są one konkurencyjne wobec wszystkich innych, dostępnych na rynku ubezpieczeń. Mimo tego, że jest to polisa indywidualna, to składki, jakie za nią obowiązują, mogą być porównywalne ze składkami za polisę grupową. To bardzo korzystne finansowo rozwiązanie.

 

Jak można zawrzeć ubezpieczenie

 

Ubezpieczenie można zawrzeć u agenta ubezpieczeniowego lub w placówce Warty. Możliwość dokonania zakupu bezpośrednio u przedstawiciela firmy to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwala na zapoznanie się z dostępnymi wariantami i rozważenie wszystkich możliwych opcji. Ponadto, przedstawiciel może podpowiedzieć i doradzić, jaką konfigurację najlepiej wybrać. Jego doświadczenie i wiedza branżowa mogą się tutaj bardzo przydać. Oczywiście, należy się przede wszystkim kierować własnymi przekonaniami i własnymi potrzebami. Nie mniej, podpowiedzi udzielane przez agenta lub przedstawiciela mogą być bardzo pomocne.

 

Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny to kompleksowa ochrona życia i zdrowia wszystkich członków rodziny ubezpieczonego. To sposób na zabezpieczenie swojego życia i zdrowia od wielu licznych ryzyk, co do których nigdy nie ma pewności, które z nich może wystąpić. Jednocześnie, jest to doskonały sposób na stworzenie dla całej swojej rodziny swego rodzaju parasola ochronnego, który w razie zdarzenia zadziała i pozwoli pozyskać pieniądze na niezbędne działania i reakcje.

 

    KALKULUJ UBEZPIECZENIE WARTA

Redakcja ubezpieczeniezyciowe.pl