Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

PZU ubezpieczenie na życie

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Nic nie jest w życiu tak pewne, jak to, że kiedyś się to życie zakończy. Nie ma na to żadnej rady i nie ma na to żadnego lekarstwa. Nikt nie jest w stanie tego zatrzymać. Nie wiadomo jednak, kiedy przyjdzie ten moment, że trzeba się będzie pożegnać ze światem. Może to być dzień, w którym wszystkie sprawy będą pozałatwianie, a wszystkie zobowiązania rozliczone. Może to jednak być również ten dzień, w którym jest się odpowiedzialnym za całą rodzinę, a dodatkowym obciążeniem jest jeszcze kredyt hipoteczny. Każdy z momentów wydaje się zły i każdy poskutkuje bólem i tęsknotą za utraconą osobą. Jednakże drugi, przyniesie ze sobą jeszcze dodatkowe, negatywne skutki. Można temu zapobiec, decydując się zawczasu na ubezpieczenie na życie, oferowane na przykład przez PZU.

 

pzu ubezpieczenie na życie

 

PZU Spokój na Każdy Dzień

 

Jest to polisa ubezpieczeniowa dla wszystkich, którzy potrzebują podstawowej ochrony, chcą zabezpieczyć swoich bliskich na wypadek swojej śmierci, ponieważ obawiają się tego, jak poradzą sobie oni po odejściu ubezpieczonego. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje wypłatę świadczenia w razie śmierci ubezpieczonego, jednocześnie nie stanowi dużego obciążenia dla rodzinnego budżetu. Składka jest stosunkowo niska, wręcz nieodczuwalna.

 

    KUP UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

 

Ochrona Twojego Życia

 

Innym rodzajem ubezpieczenia jest Ochrona Twojego Życia. To zabezpieczenie na całe życie, które stanie się wsparciem finansowym dla bliskich, gdy zabraknie ubezpieczonego. Polisa jest nieco droższa jednak nadal bardzo korzystna i wygodna. To rozwiązanie, które daje poczucie bezpieczeństwa finansowego. W trudnej sytuacji, jaką jest odejście bliskiej osoby stanie się z pewnością pomocą i ratunkiem.

 

Ochrona i oszczędności

 

Rozwiązanie, które gwarantuje ochronę życia oraz gromadzenie oszczędności, to sposób na jeszcze lepsze zabezpieczenie swojego życia, a tym samym ochronę bliskich. Część ochronna powoduje, że w sytuacji, gdyby doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, bliscy otoczeni są ochroną i wsparciem finansowym na pierwszy okres po odejściu bliskiej osoby. To bardzo wygodne i korzystne rozwiązanie, ponieważ pozwala odnaleźć się w nowej sytuacji. Czas potrzebny na to, by się odnaleźć jest finansowo zabezpieczony poprzez polisę. Część oszczędnościowa to rozwiązanie, które pozwala gromadzić pieniądze na przyszłość. Dzięki temu nawet gdyby nic się nie stało przez cały czas trwania polisy na życie, na koniec umowy wypłacone zostaną pieniądze. Można je przeznaczyć na swoją emeryturę, na start w dorosłe życie dla dzieci lub na jakikolwiek inny cel. Decyzja należy wyłącznie do ubezpieczonego. To on jest dysponentem zgromadzonych środków i to on podejmuje decyzję na temat ich spożytkowania.

 

Ubezpieczenie na życie to niezwykle ważna i istotna sprawa. Trudno nie doceniać jego wartości, jeżeli uświadomi się sobie jego rolę i jego znaczenie. To bezpieczeństwo dla ubezpieczonego i jego bliskich. Nikt nie jest w stanie przewidzieć zdarzeń losowych. Tym bardziej nikt nie jest w stanie im zapobiec. Właśnie dlatego tak ważne jest zabezpieczenie się przed ich skutkami. Być może zabezpieczenie to nie będzie nigdy potrzebne. A być może, będzie to rozwiązanie, które pomoże rodzinie uniknąć bardzo poważnych i bardzo dotkliwych kłopotów finansowych, które będą dodatkowym obciążeniem emocjonalnym, obok straty członka rodziny.

 

    KUP UBEZPIECZENIE W PZU

Redakcja ubezpieczeniezyciowe.pl