Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

PZU - Spokój na Każdy Dzień

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Każdy człowiek potrzebuje bezpieczeństwa dla siebie i swoich najbliższych. Jednak, kiedy przychodzi do wyboru ubezpieczenia, okazuje się, że oprócz wsparcia w razie śmierci, chcemy uzyskać kompleksową ochronę podczas groźnych chorób czy wypadku samochodowego. Najlepsze ubezpieczenie powinno być również zabezpieczeniem kredytu i wsparciem w razie utraty pracy.

 kropla wody

Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU przygotowało dla swoich klientów produkt Spokój na Każdy Dzień, który spełni ich największe oczekiwania, a jednocześnie nie nadwyręży portfela przeciętnego Polaka.

    KUP UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Korzyści z posiadania polisy w PZU

 

Ubezpieczenie PZU Spokój na Każdy Dzień działa przez całą dobę na całym świecie. W razie poważnego wypadku zostają wypłacone nam pieniądze na leczenie, a w razie naszej śmierci osoby uposażone otrzymują świadczenie z polisy.

 

Odszkodowanie z polisy jest w stanie pokryć koszty związane z kredytem lub nasze długi. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo bliskich, ponieważ w razie potrzeby polisa zabezpieczy utrzymanie bliskich właściciela ubezpieczenia.

 

Do kogo skierowana jest polisa?

 

Produkt PZU jest skierowany do osób od 18 do 65 roku życia, ale dobrą informacją dla wszystkich starszych osób jest to, że umowa ubezpieczeniowa wygasa najpóźniej w roku, w którym ubezpieczony ukończy 70 lat. Wszystko zależy od długości trwania umowy, która może trwać 5 lub nawet 30 lat. Składka w ubezpieczeniu PZU Spokój na Każdy Dzień jest stała przez cały okres ubezpieczenia.

 

Podpisanie umowy polisowej

 

Przed podpisaniem umowy z PZU, konieczne jest spotkanie z agentem lub konsultacja w oddziale, ponieważ potrzeby i możliwości klientów są różne. Produkt dobierany jest indywidualnie z możliwością zawarcia umów dodatkowych. Jedynym warunkiem zawarcia umowy jest wcześniejsze wypełnienie ankietę medycznej określającej stan zdrowia. Pytania dotyczą w dużej mierze przebytych chorób i ewentualnej hospitalizacji.

 

Bardzo ważne jest spotkanie z agentem, który przedstawi nam, na co możemy liczyć ze strony Towarzystwa Ubezpieczeniowego w razie następstwa nieszczęśliwych wypadków. Pomoże nam on określić sumę ubezpieczenia, która w przypadku polisy PZU Spokój na Każdy Dzień może być bardzo wysoka, wyliczy miesięczną składkę ubezpieczeniową, przedstawi zakres ochrony, czas jej obowiązywania. Na spotkaniu z agentem możemy również uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania np. o ewentualne przedłużenie umowy lub zmianę zakresu ochrony w trakcie jej trwania.

 

Wszelkie dodatkowe i szczegółowe informacje uzyskamy czytając dokument Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, w którym znajdują się wyjaśnienia pojęć związanych z ubezpieczenia oraz wszystkie wyłączności z umowy, czyli sytuacja, kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania.

Redakcja ubezpieczeniezyciowe.pl