Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Jakie są korzyści z posiadania polisy na życie?

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Pośpiech, w jakim żyjemy, sprawia, że często skupiamy się na teraźniejszości, nie zakładając, że zabezpieczenie się na wypadek nieszczęśliwych wypadków czy choroby może pomóc nam w powrocie do aktywności zawodowej i normalnego życia.

 korzyści z posiadania polisy na życie

 

    KUP UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Polisa na życie stanowi przede wszystkim ochronę naszych najbliższych na wypadek naszej śmierci. Często tego typu produkt kupowany jest jako zabezpieczenie kredytu hipotecznego, a suma ubezpieczenia odpowiada wysokości zaciągniętego zobowiązania finansowego. W przypadku śmierci ubezpieczonego, o ile jej okoliczności nie są elementem objętym wyłączeniem, wskazane w polisie osoby otrzymują odszkodowanie, które pomaga im poradzić sobie z problemami finansowymi spowodowanymi śmiercią żywiciela rodziny, a pozostałym bliskim daje cenny czas na zorganizowanie życia na nowo.

 

Redakcja poleca: Ubezpieczenie stypendialne Żak - czy warto kupić?

 

Jednak nie jest to jedyny atut ubezpieczenia. Dzięki licznym typom polis i umowom dodatkowym możemy zabezpieczyć się na wypadek nieszczęśliwego wypadku, ciężkiego zachorowania czy kalectwa, utraty pracy, operacji i pobytu w szpitalu. Polisę możemy również wykorzystać jako narzędzie służące do oszczędzania lub inwestowania naszych pieniędzy, które mogą zabezpieczyć finansowo nasza przyszłość np. jako dodatkowa emerytura. Polisa posagowa umożliwia natomiast zapewnienie naszym dzieciom lub innym wyznaczonym w umowie młodocianym (np. naszemu bratankowi czy wnukowi) środki finansowe potrzebne na studia czy rozpoczęcie dorosłego życia.

 

    KUP POLISĘ NA ŻYCIE

 

Możliwości, jakie oferuje polisa na życie, sprawia, że warto poważnie rozważyć jej zakup, szczególnie wtedy, jeśli jesteśmy jeszcze młodzi, zdobyliśmy już pracę i założyliśmy rodzinę. Im młodszy wiek ubezpieczonego, tym niższe składki, a więc większe prawdopodobieństwo, że będziemy w stanie regularnie opłacać zobowiązanie, które nie nadweręży naszego domowego budżetu. Pomyślmy więc o zakupie dobrej polisy na życie i potraktujmy to jako inwestycję w swoje bezpieczeństwo i element racjonalnego kształtowania przyszłości naszej i naszych bliskich.

Redakcja ubezpieczeniezyciowe.pl