Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
7 miejsce

Składka miesięczna już od 100zł

SPRAWDŹ

Macif - Acti Gwarant

 

  • Do wyboru masz system wpłat regularnych (od 100 zł mies.) lub nieregularnych (od 200 zł mies.)

  • Gwarantowany wskaźnik ubezpieczeniowy.

  • Zyskujesz dostęp do całości lub części środków zgromadzonych na polisie w dowolnym momencie.

  • Najniższe koszty obsługi, ustalone w dniu podpisania umowy.

  • Możesz otrzymywać dożywotnią rentę, a w razie Twojej śmierci otrzyma ją współmałżonek lub osoba wskazana w ubezpieczeniu.

  • Wypłata dodatkowego świadczenia w przypadku śmierci ubezpieczonego.

 

Acti GWARANT to polisa na życie i dożycie będąca doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zabezpieczyć sobie dodatkowe środki na emeryturę, w sposób bezpieczny i elastyczny. Ogólne warunki ubezpieczenia określają następujące zdarzenia, będące podstawą do wypłacenia odszkodowania:

1. śmierć ubezpieczonego;
2. dożycie przez ubezpieczonego ostatniego dnia podstawowego okresu ubezpieczenia.

 

    Kup tanie ubezpieczenie na życie

Umowa polisy Acti GWARANT

 

Polisa Acti GWARANT ma charakter bezterminowy.

 

Zakres ubezpieczenia obejmuje wypłatę świadczenia w przypadku zajścia zdarzenia określonego w umowie:

 

  • w formie wypłaty jednorazowej w przypadku śmierci Ubezpieczonego podczas okresu ubezpieczenia lub dożycia ostatniego dnia okresu ubezpieczenia,

  • wypłaty w formie renty (renty dożywotniej indywidualnej lub renty dożywotniej rewersyjnej) w przypadku pisemnego wniosku uprawnionego.

 

Ochrona ubezpieczeniowa udzielana jest przez okres jednego roku kalendarzowego i ulega automatycznemu przedłużeniu na kolejne okresy roczne, jeżeli Ubezpieczony nie złoży wniosku o wypłatę świadczenia z tytułu dożycia nie później niż w terminie 30 dni przed końcem każdego z okresów ubezpieczenia.

 

Pierwsza składka to 200 zł, natomiast następne należy opłacać co miesiąc (już od 100 złotych) lub w dowolnym terminie (już od 200 zł). Ubezpieczający sam wybiera sposób opłacania składki – ma do wyboru system składek regularnych – miesięcznych lub dowolnych, bez zobowiązań.

 

Zawieszenie składki

 

Towarzystwo dopuszcza zawieszenie (czasowe lub całkowite) wpłat regularnych, a ubezpieczony nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Suma ubezpieczenia jest waloryzowana co roku, przeznacza się na to co najmniej 90% przychodu finansowego netto uzyskanego w danym roku obrotowym z portfela finansowego.

 

 

Fundusze

 

MACIF Życie TUW dla każdego roku ustala gwarantowaną, minimalną stopę procentową. Po tym okresie dopisywane są potencjalne odsetki dodatkowe.

 

Klienci towarzystwa Macif mają możliwość wyboru opłat. Wynoszą one albo 4% każdej wpłaconej składki, albo 1% zarządzanych aktywów w danym roku. Ubezpieczyciel nie pobiera innych opłat, co sprawia, że koszty obsługi są bardzo konkurencyjne.

 

Rozwiązanie umowy

 

Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu na skutek:

 

1) śmierci Ubezpieczonego,

2) odstąpienia od umowy ubezpieczenia przez Ubezpieczającego – z dniem otrzymania przez Towarzystwo oświadczenia Ubezpieczającego o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia,
3) wypowiedzenia umowy ubezpieczenia – z dniem, w którym upływa okres wypowiedzenia, 4) dożycia przez Ubezpieczonego ostatniego dnia Okresu ubezpieczenia,
5) dokonania wykupu całkowitego.

 

O Macif

 

Macif Życie TUW działa w Polsce od 2005 r. Założycielem MACIF Życie TUW jest francuska Grupa MACIF, jeden z czołowych ubezpieczycieli na rynku europejskim oraz twórca modelu, gwarantującego wysoką, jakość produktów i obsługi, przy zachowaniu niskiej ceny, na którym od lat wzorują się inne firmy z branży ubezpieczeniowej. Grupa MACIF obsługuje 5 milionów klientów, oferując im ubezpieczenia majątkowe i osobowe, produkty ochronno-emerytalne, kredyty i usługi assistance.

 

Źródło: MACIF Życie TUW

 

9.59
ocena:
wspaniały
17
klientów wykupiło
w tym tygodniu